Miniaturní nástolec
sklo opálové bílé, kruhová základna, mělká mistička, uprostřed vázička, zdobeno zlacenými úponky, severní Čechy, 50. léta 19. století, výška 15,7 cm (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Miniaturní nástolec
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |