Alegorie zimy
porcelán, pestře malováno, stojící putti na bruslích oblečený do kožešiny s modrou podšívkou, Míšeň, neznačeno, kolem 1760, výška 14 cm, lehce restaurované špičky bruslí, lehce odštíplý lem kožešiny (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Alegorie zimy
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |