Secesní váza
keramika, hnědá glazura, baňatý tvar, na plášti pestrý stylizovaný dekor, Paul Anna Wranitzky, Vranovská Ves (Freinersdorf), vtlačená značka PAW, počátek 20. století, výška 24,5 cm, restaurované hrdlo (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Secesní váza
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |