Orel
pálená hlína, smetanová, krakelovaná glazura, původně vrch kachlových kamen, střední Evropa, 1. třetina 19. století, výška 36,5 cm, lehce restaurováno (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Orel
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |