Dekorativní mísa
fajáns, smetanová glazura, kruhová, hluboká mísa, malba kobaltem, motiv drobných rozvilin, na okraji motiv protilehlých spirál, Delft, dílna Tfortuyn, kobaltem malovaná značka MES, 18. století, průměr 34 cm, lehce poškozená glazura na hraně (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Dekorativní mísa
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |