Dekorativní talíř
keramika, smetanová glazura, malba kobaltem, motiv mísy s ovocem a dvěma ptáky, po stranách kartuše, Bayreuth, období Knöller, 1728 - 1744, značeno B.K.C., průměr 22 cm, nepatrně poškozená glazura na hranách (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.500,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Dekorativní talíř
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |