Svícen
stříbro 800/1000, trojplamenný, dvě volutová ramena na podložkách ze slonové kosti, v.467,50 g, výška 14 cm, značeno FB (František Bibus), čsl. punc 1929 - 41 (Ši)
26.05.2018 - 15:00
CZK 16.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 11.000,-
Svícen
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |