Kapesní hodinky
stříbro 600/1000, malovaný číselník s postavou Minervy, s mimostředným hodinovým číselníkem, samostatným datumovým číselníkem a prořezávaným průhledem na nepokoj, čtyřhran nátahu na pozici 3, strojek s vřetenovým krokem neznačen, v. 99,40 g, kolem r. 1800, email číselníku lehce poškozen, pouzdro s otlaky a opravované, klíček přiložen, bez záruky chodu, osvědčení punc. úřadu (Ši)
26.05.2018 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Kapesní hodinky
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |