Preclík Vladimír (Hradec Králové 1929 - 2008 Praha)
Tradice ctíti ( Z cyklu Vlastnosti), signováno a datováno V. Preclík 80, polychromované dřevo, výška 45 cm (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |