Svatý Pavel
dřevo, řezané, bíle štafírováno, střední Evropa, 1. polovina 18. století, výška 83 cm, lehce poškozeno (Zí)
Prohlášeno za kulturní památku
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 28.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Svatý Pavel
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |