Bičování Krista
dřevo, řezané, pestře polychromované, Čechy, 19. století, na zadní straně sloupku malovaná datace 1880, na spodní straně papírový štítek s textem, vztahující se k pořízení plastiky, výška 75 cm, lehce poškozená řezba (Zí)
Návrh na kulturní památku
26.05.2018 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Bičování Krista
Návrh na kulturní památku
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |