Světice
dřevo, řezané, pestře polychromované, pravděpodobně Německo, 1. třetina 17. století, výška 84 cm, v minulosti restaurováno, chybí ruka (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
26.05.2018 - 15:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Světice
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |