Krucifix
bronz, zbytky zlacení, Itálie, kolem 1500 nebo 19. století, výška 11 cm (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Krucifix
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |