Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Hahn, Lithographie, Blattgr. 65 x 50,5 cm. signiert Kumpf Dez. 1980, Nr. 188/200 betitelt, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
30.05.2018 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 475,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 30.05.2018 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.05. - 30.05.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: