Altschliffbrillant Anstecknadel
Gold 580, ein Altschliffbrillant, ca. 0,30 ct, in Silberfassung, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,4 g, Metallschuberøx
29.05.2018 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 225,-
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 29.05.2018 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.05. - 28.05.2018 |