Brillant Diamant Damenring zus. ca. 1,90 ct
Weißgold 585, Brillant, Altschliffbrillanten, zus. ca. 1,50 ct, Diamanten, zus. ca. 0,40 ct, RW 55, 10,2 gøG10
29.05.2018 - 17:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 29.05.2018 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.05. - 28.05.2018 |