Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Daphne, Bronze patiniert, vergoldeter Federschmuck, signiert: Ernst Fuchs, Exemplarnr. 1506/3000, Gießermarke, Höhe ca. 44 cm Ruf 500
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
17.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.092,-
EUR 800,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 17.05.2018 - 15:00 |
Prohlídka: | 09.05. - 17.05.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 18.000,- do EUR 30.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-