Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) Bei der Rast, rechts unten signiert L. H. Jungnickel, Mischtechnik auf braunem Papier, ca. 42 x 55 cm, fleckig, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
01.06.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 01.06.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,-