Altschliffbrillant ca. 0,70 ct
Gold/Weißgold 585, synth. Rubine, RW 58, 9,8 gøG10
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
05.06.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty, náramkové a stříbro |
Datum: | 05.06.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |