Brillantring
Gold 585, RW 59, 2,5 gøg3
14.06.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Brillantring
Gold 585, RW 59, 2,5 gøg3
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 14.06.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.06. - 14.06.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Poststück - China PRC 1961 Mi.616-20 (Tibetanisches
- gestempelt/Briefstück - Nr. 29 d bräunlichlila im Viererblock,
- Alois Arnegger *