Brillant Ring
Weißgold 585, Brillant, ca. 0,15 ct, RW 54, 9,4 g, TragespurenøG9
14.06.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillant Ring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 14.06.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.06. - 14.06.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Korallen Damenring
- Diamant Kreuzanhänger zus. ca.1,60 ct
- Poststück - Partie Österr. Feldpost WK I und Militaria - Karten Ö/D etc.,
- LKW "VW Amarok DoubleCab Startline BMT 2.0 TDI 4X4 (Euro 5)",