Brillantring zus, 0,50 ct
Gold 585 bicolor, RW 67, 9,5 g, TragespurenøG10
Expert: Andrzej Nalaskowski
Andrzej Nalaskowski
01/523 71 83
neubau@dorotheum.at
14.06.2018 - 11:00
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Brillantring zus, 0,50 ct
Expert: Andrzej Nalaskowski
Andrzej Nalaskowski
01/523 71 83
neubau@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 14.06.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.06. - 14.06.2018 |