Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) Liebespaar, rechts unten signiert: Hans Fronius, Lithografie, ca. 46 x 31 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
12.06.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 12.06.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: