Marie Nyl-Frosch
(München 1857-1914) Gelbe Rosen in Vase, signiert M. Nyl, Öl auf Leinwand, 95 x 65 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
12.06.2018 - 11:42
- Dosažená cena: **
EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Marie Nyl-Frosch
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 12.06.2018 - 11:42 |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)