Giselbert Hoke *
(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) "Stein 32", signiert Giselbert Hoke, datiert April 1972, betitelt, die Nr.19/40, Farblithografie, Ausschnitt 50 x 74 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.06.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Giselbert Hoke *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 13.06.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 13.06.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: