Joze Tisnikar
(Mislinja/Slowenien 1928-1996)"Der tote Rabe", signiert Tisnikar, Kohlezeichnung auf Papier, Ausschnitt 48,5 x 38,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.06.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Joze Tisnikar
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 13.06.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 13.06.2018 |