Giselbert Hoke *
(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) "Bildnis einer jungen Dame", signiert Giselbert Hoke, datiert 1959, Aquarell auf Papier, Passepartout Ausschnitt 66,5 x 49,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.06.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Giselbert Hoke *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 13.06.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 13.06.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: