Philomena Pichler *
(St. Johann in Tirol 1947 geb.)"Zauberlehrling", signiert Ph. Pichler, datiert 1998, Mischtechnik auf Papier, 64 x 46,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.06.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Philomena Pichler *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 13.06.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 13.06.2018 |