Franz Schier *
(1852-1922) "Stets Appetit", revers signiert Franz Schier, München 1886 Copie nach Paul Wagner, Öl auf Porzellan, 30 x 22 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.06.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Schier *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 13.06.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 13.06.2018 |