Heinz Glawischnig *
(Bruck an der Mur 1936 geb.) Skulptur, monogrammiert HG, datiert 02, Keramik, glasiert, Höhe 21 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.06.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Heinz Glawischnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 13.06.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 13.06.2018 |