Anton Mahringer *
(Neuhausen, Württemberg 1902- 1974 Villach) "Blumenstrauß", monogrammiert AM, datiert 62, beschriftet Regina 60. Geburtstag herzl. von Tone 12.5.68, Öl auf Leinwand, 59 x 72,5 cm, gerahmt WVAM 965 (ld.-Nr.298) Seite 355, Anton Mahringer, Verlag Galerie Welz Salzburg 2004
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.06.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 22.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 15.000,-
Anton Mahringer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 13.06.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 13.06.2018 |