Peter Brandstätter *
(Spittal/Drau 1917-2015) "Landschaft", signiert Peter Brandstätter, datiert 92Aquarell auf Papier, Ausschnitt 16,5 x 23,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.06.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Peter Brandstätter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 13.06.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 13.06.2018 |