Čís. položky 6

Thomas Rayley Nr. 1802

Taschenuhr, Silber 925, vergoldetes Spindelgangwerk, signiert George Jamison Queen Street, Portsea Nr. 706, durchbrochen gearbeitet Spindelbrücke, gebläute Schrauben, Kette und Schnecke, Emailzifferblatt, arabische Ziffern, Englische Amtspunze um 1796, Übergehäuse, Monogramm, Durchmesser ca. 56 mm, 133 g, Druckstellen, tlw. abgerieben, Service wird empfohlenøx

Expert: Günter Eichberger, Mst. Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368

watches@dorotheum.at

13.06.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Thomas Rayley Nr. 1802

+43-1-515 60-368

watches@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 13.06.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.06. - 13.06.2018

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.