Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Raufbolde, monogrammiert, datiert O. L. 31. März 1938, Tusche/Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 11 x 16 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.06.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 24.05. - 04.06.2018 |