Daniel Pauluzzi *
(Graz 1866-1956, Studium Rom, Nürnberg und München, Lehrer an der Landeskunstschule Graz) Wendebild, "Tod und Trauer", handsigniert D. Pauluzzi, Öl auf Leinwand, je 40 x 65 cm, verglast, in Originalrahmen, alte Wurmschäden, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
07.06.2018 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.458,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Daniel Pauluzzi *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 24.05. - 04.06.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)