Diamantdamenring zus. ca. 1,20 ct
Gold ca. 580, ein Altschliffbrillant ca. 1,15 ct, Diamanten im Rautenschliff, eine Kulturperle, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 57, 3,5 gøx
07.06.2018 - 16:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.06.2018 - 16:00 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 24.05. - 06.06.2018 |