Fritz Wotruba *
(Wien 1907-1975) Abstraktion, handsigniert F Wotruba, Radierung, Stockgröße 28 x 20,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
02.07.2018 - 16:04
- Vyvolávací cena:
Fritz Wotruba *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.07.2018 - 16:04 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 18.06. - 27.06.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,- -
Vyvolávací cena: