Heinz Günther Leitner *
(Judenburg 1946 geb.) Abstraktion, handsigniert, datiert HGL 02, Öl auf Leinwand,84,5 x 64,5 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
02.07.2018 - 16:30
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Heinz Günther Leitner *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.07.2018 - 16:30 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 18.06. - 27.06.2018 |