Desiderius Fangh *
(Ödenburg 1876-1947 Baden bei Wien) Weidenden Schafe(Sarmingstein) handsigniert D. Fangh, Aquarell Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 22 x 29,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
02.07.2018 - 16:42
- Vyvolávací cena:
Desiderius Fangh *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.07.2018 - 16:42 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 18.06. - 27.06.2018 |