Theodor Huber
(geb. 1886, tätig in Eisenerz) Kirche von Eisenerz, handsigniert, datiert T. Huber 1965, Bildausschnitt 57 x 47,5 cm, in silberfarbigem Profilholzrahmen, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
02.07.2018 - 17:25
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Theodor Huber
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.07.2018 - 17:25 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 18.06. - 27.06.2018 |