Silvia Koller *
(Nürnberg 1898-1963 Oberwaltersdorf) Blumenstöcke, Öl auf Leinen signiert S. Koller Oberwaltersdorf 1922, 48,5 x 37,5 cm. ger ahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.07.2018 - 12:44
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Silvia Koller *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty, náramkové a starožitnosti |
Datum: | 04.07.2018 - 12:44 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 15.06. - 03.07.2018 |