Diamantbrosche
Gold 585 Silber kombiniert je 1 Diamant im Brillant- und Altschliff zus. ca. 0,15 ct 3,1 gøG3
21.06.2018 - 11:52
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Diamantbrosche
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.06.2018 - 11:52 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.06. - 21.06.2018 |