Diamantallianzring
Gold ca. 580, ein Altschliffbrillant, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 0,40 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 55, 5,3 gøg5
21.06.2018 - 12:12
- Vyvolávací cena:
Diamantallianzring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.06.2018 - 12:12 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.06. - 21.06.2018 |