Diamantbrosche
Gold Weißgold ca. 580, Altschliff- und Achkantdiamanten zus. ca. 0,60 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 5 g, Etui anbei
21.06.2018 - 12:21
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
Diamantbrosche
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.06.2018 - 12:21 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.06. - 21.06.2018 |