Diamantring
Gold Weißgold 585, 1 Brillant ca. 0,30 ct, Diamanten im Altschliff zus. ca. 0,90 ct, RW 51 9,2 g, Diamanten tlw. ausgeschartetøG9
21.06.2018 - 12:33
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Diamantring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.06.2018 - 12:33 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.06. - 21.06.2018 |