Mark Tobey
(Centerville 1890-1976 Basel) Apparuit, signiert und datiert unten rechts MTobey 1971, Farblithografie, Auflagennummer 42/75, ca. 59,5x 43 cm, Blattformat ca. 75,5 x 56 cm, lose
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
21.06.2018 - 16:01
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Mark Tobey
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 21.06.2018 - 16:01 |
Prohlídka: | 15.06. - 21.06.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)