Helmut Kies *
(Wien 1933 geb.) Harlekin und Kolumbine, Radierung in Farbe, signiert Helmut Kies, Nr. 178/180 ca. 21,5 x 32 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.06.2018 - 12:08
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Helmut Kies *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.06.2018 - 12:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.06. - 25.06.2018 |