Künstler 20. Jh.
Schiffe im Hafen, Öl auf Holz 29 x 39 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.06.2018 - 12:49
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.06.2018 - 12:49 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.06. - 25.06.2018 |