Remigius Adrianus van Haanen
(Oosterhoudt 1812-1894 Bad Aussee) Winter im Garten, Aquarell auf Papier, signiert R. v. Haanen, 17,5 x 22 cm. in Passep. gerahmt.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.06.2018 - 12:52
- Vyvolávací cena:
Remigius Adrianus van Haanen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.06.2018 - 12:52 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.06. - 25.06.2018 |