Brillantdamenring
Gold 585, Kulturperle, diese beschädigt, RW 50, 7,6 g øG7
Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier
Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
28.06.2018 - 17:04
- Vyvolávací cena:
Brillantdamenring
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 28.06.2018 - 17:04 |
Prohlídka: | 22.06. - 28.06.2018 |